אזעקה לבתים פרטיים – מערכות מתקדמות להגנה על הבית

מדי שנה נפרצים במדינת ישראל אלפי מבנים. כל פריצה כזו מובילה לא רק לעוגמת נפש אלא גם להפסד כספי, ולכן חשוב ליצור קשר עם חברה אשר מתמחה בשירות של הגנה על הבית באמצעות אזעקה והתממשקות למוקד סיור אבטחה אשר פועל 24/7.

 

מפסיקים לחיות בפחד: כך תגנו על הבית באופן הרמטי

על אף האכיפה המוגברת מצד משטרת ישראל והמודעות הגבוהה של הציבור למיגון הבית, הנתונים לא משקרים. מדי שנה נפרצים במדינת ישראל מאות מבני מגורים, לרוב בתים פרטיים. משום כך, חשוב לבצע רכישה של אזעקה איכותית אשר תהיה חלק ממערכת מתקדמת להגנה על הבית, אותה ניתן לקבל באמצעות חברה מובילה אשר מתמחה בענף. כידוע, כל פריצה לבית מהווה נזק משמעותי גם למצבם הנפשי של הדיירים אשר חשים כי המצבר שלהם חשוף כמו גם נזק כלכלי אשר נאמד בעשרות אלפי שקלים, כתוצאה מגניבה או נזק לציוד. מערכות האזעקה החדשניות אשר אותן ניתן להתקין בבית יכולות להבטיח כי במידה ופורץ ינסה לפרוץ בבית, הוא יתקל בחומת הגנה וכן בצוות סיירים אשר מגיע ישירות לנקודה – כל זאת באמצעות מערכת רגישה אשר כוללת בין היתר מצלמות, סנסורים וכן חיבור למוקד סיור ואבטחה אשר פעיל 24/7.

 

מערכת אבטחה לבית בהתאמה אישית

כאשר אנו חושבים על המונח אזעקה לבית, אנו וודאי חושבים כי מדובר בקוד פשוט אותו צריך להקליד בכניסה לבית דרך החצר או בדלת הכניסה. אולם, מדובר בטעות וזאת בשל העובדה כי כיום מדובר במערכות אזעקה מתקדמות וטכנולוגיות אשר מבוססות על מערכת אלקטרונית אשר מחוברת לחיישנים. מדובר בחיישנים רגישים אשר עובדים באופן אל חוטי, ולכן לא ניתן להבחין בעין בקיומן. את ההתקנה ניתן לבצע באמצעות חברה מקצועית אשר מבצעת התאמה אישית של סוג המערכת, בהתאם למבנה של הבית ולצרכים הנדרשים שלכם. חברה אשר מתקינה את המערכות ואף מעניקה לכם שירות ייחודי בדמות חיבור למוקד אבטחה אשר זמין 24/7 (כולל שבתות וחגים) היא חברת מוקד אמון 99, וכעת יש לכם את ההזדמנות למגן את הבית ולהבטיח כי אתם ובני המשפחה מוגנים באופן מלא.

 

התקנה של מערכת אזעקה לבית: קל ופשוט יותר מאי פעם

באמצעות נציגי חברת מוקד אמון 99 תוכלו להתקין בבית מערכת אבטחה מקיפה וחדשנית, כל זאת בעלות כספית נוחה. מדובר בהשקעה אשר תניב בעבורכם לא רק שקט נפשי אלא גם ידיעה ברורה כי בכל עת תוכלו לקבל את המענה הנדרש מבחינת מעטפת האבטחה, באופן ישיר דרך מוקד הסיור של החברה. מעוניינים לקבל פרטים נוספים וללמוד עוד על מערכות אזעקה לבית? היכנסו לאתר הרשמי של חברת מוקד אמון 99, השאירו פרטים ונציג ישוב אליכם תוך זמן קצר.

סרינה

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שאולי תאהבו