איך לשדרג את האתר שלך במספר צעדים פשוטים

שדרוג אתר אינטרנט יכול להתייחס לשיפור עיצוב האתר, המבנה שלו ואיכות התוכן שבו.

רמה גבוהה של מרכיבים אלו יביאו לקידום האתר, ועל כן מומלץ להשקיע בתהליך השדרוג.

ניתן לעשות זאת בעזרת בעלי מקצוע רלוונטיים ולהיעזר במדריך הבא.

 

ביצוע ניתוח וסקר שוק

כדי להשיג את המטרות בקידום האתר, וכדי לשפר אותו, חשוב להגדיר את מטרות השיווק והקידום של האתר. לדוגמא, מי קהל היעד של המוצר/של האתר, כיצד רוכשים את השירות המוצע באתר, מה מילות המפתח שאנשים רלוונטיים עשויים לחפש כדי להגיע לאתר, ועוד.

 

זמן טעינה

זמן טעינה מהיר של אתר משפיע מאוד על חוויית משתמש חיובית, ולכן זמן טעינה מהיר יכול לשדרג את האתר באופן משמעותי. כאשר אתם משתמשים בשרת חדש במטרה לשפר את האתר, וודאו כי שירות אחסון אתרים בישראל הינו איכותי יותר משירות האחסון של האתר לפני תהליך השדרוג.

 

השקעה בתוכן איכותי

אם ברצונכם ליצור אתר משודרג, איכותי ורלוונטי אין לכך קיצורי דרך. הדבר הבסיסי ביותר הוא להשקיע בתוכן הנמצא באתר כך שיהיה מקיף, מעודכן ומדויק. גולשים מעריכים וזקוקים למידע חדש המתעדכן באופן תדיר. על כן, על מנת להיות רלוונטיים, אתרי אינטרנט ברמה גבוהה מעדכנים את התוכן בהם ללא הפסקה. התוכן הנמצא באתר הוא המרכיב העיקרי ביותר בו, ולא חשוב כמה תקדמו אותו נכון, תשקיעו במילות מפתח או תצרו את האתר המהיר ביותר, כל עוד התוכן הנמצא בו אינו איכותי ומושך את הקורא, הוא לא ירצו להישאר באתר או לחזור ולהשתמש בשירותיו.

 

קידום במגוון פלטפורמות

ישנם מקומות נוספים, מלבד גוגל, בהן ניתן ומומלץ לקדם את האתר שלכם. בתוך כך, ניתן לעשות זאת ברשתות החברתיות ובבלוגים על ידי פרסום פוסטים ועל ידי הגבת תגובות. ישנם אינספור משתמשים ברשתות החברתיות השונות היכולים להיחשף לאתר שלכם שם ולהגיע ישירות אליו. תוכלו לפרסם פוסטים בקבוצות או בבלוגים ייעודיים העוסקים באותו תחום בו האתר שלכם עוסק, ובכך לשפר את חשיפתו. בנוסף, יצירת תוכן וידאו והעלאתו ליוטיוב תעניק לכם חשיפה למשתמשים רבים וכך יכולה לשדרג את החשיפה של האתר שלכם.

 

ניתוח התקדמות

לצד ביצוע הצעדים השונים לשדרוג, חשוב לעקוב ולהעריך את ההשפעה של אסטרטגיית הקידום שנקטתם בה. ­כלומר, יש לנתח את התנועה באינטרנט ואת האפקטיביות של מילות המפתח שנבחרו על דירוג האתר במנועי החיפוש. ניתן לבדוק את התוצאות ואת היעדים אחת לשבוע.

 

לסיכום

תהליך שדרוג האתר הינו תהליך שיש להשקיע בו זמן, מחשבה ותכנון. לא ניתן לצפות לתוצאות מהירות שיראו מיד, ויש להיות סבלנים כדי לראות את ההישגים בסיום התהליך. על ידי שימוש באסטרטגיה נכונה תוך התייעצות עם גורמים מקצועיים, תוכלו לשדרג את האתר שלכם ולראות תוצאות מרשימות.

 

מחשב נייד

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שאולי תאהבו