איך עובד מחולל חמצן ומה צריך לעשות על מנת להרכיבו

מחוללים חמצן הן ניידים והן נייחים הם מכשיר רפואי שעוזר ומסייע לאנשים עם בעיות ומורכבויות בעניין של דרכי הנשימה. הטיפול של המכשיר עוזר להם לאורך טווח והם יכולים לקבל אותו בקלות בכל מקום שהם נמצאים. אז איך עובדים מכשירים של מחוללי חמצן? מה המחירים של מכשיר מסוג זה? ומה תצטרכו לעשות כדי להרכיב אותו? על כך ועוד מוזמנים ומוזמנות לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

מה התפקיד של מחולל חמצן?

מכשיר רפואי של מחולל חמצן בין אם הוא נייד ובין אם הוא נייח נועד לסייע לאנשים שיש להם מורכבויות בנושא של מערכת דרכי הנשימה שלהם. כאשר מטופלים אלה יכולים לקבל טיפול באמצעות המכשיר זה הן במרכזים רפואיים ציבוריים או פרטיים או בביתם ובכל מקום שירצו באמצעות מחולל חמצן נייד שירכשו.

המכשיר עצמו הומצא לפני מספר שנים והוא משתפר מעת לעת. הטכנולוגיה הופכת להיות יותר טובה ויש מחוללי חמצן טובים ומתקדמים יותר. כאשר בהתחלה היו רק מחוללי חמצן נייחים והיום כבר יש סוגים שונים של מכשירים מסוג זה ניידים שאנשים יוכלו לשאת ולקחת ממקום למקום בנגישות בלי בעיות.

 

מה המחולל חמצן עושה?

מבחינת התהליך שלו, מחוללי חמצן בעצם "לוקחים" אוויר מהסביבה בה הם נמצאים מפרידים את החמצן מימנו ונותנים אותו לאדם המטופל. כאשר כל מטופל זקוק לרמת חמצן שונה, המכשיר יודע לעשות את המינון שמתאים לו. כל החמצן עובר דרך צינורית ומגיע לאף של המטופל. חשוב להתאים את המכשיר וסוגו, בין אם נייד או נייח לאדם המטופל באופן שיעשה לו טוב.

 

מה המחיר?

המחירים של מחוללי חמצן משתנים מדגם לדגם, כאשר יש הבדל במחיר בין ניידים לנייחים שכמובן ניידים עולים יותר. כך לדוגמא מכשיר נייד עשוי לעלות במחיר של 14,500 שקלים. היתרונות של הניידים שהם קומפקטיים ותוכלו לקחת אותם לכל מקום שתרצו במידת הצורך.

 

איך ניתן להרכיב מכשיר של מחולל חמצן?

באופן כללי תוכלו לבקש עזרה מהחנות שאתם רוכשים בה את מחולל החמצן בעניין ההרכבה שלו. בנוסף לכך, תוכלו לקבל יחד עם המכשיר הוראות לשימוש בהן יש מידע רב אודות המכשיר עצמו. באחד החלקים יש אפשרות לקרוא על התקנה והפעלה של המכשיר וכן, איך תפעילו ותכבו אותו. בנוסף, יש הוראות לניקוי שלו שהן חשובות לא פחות כי זה החמצן שאתם נושמים.

 

בסיכומו של דבר

מכשיר של מחולל חמצן בין אם נייד או בין אם נייד, הוא מוצר רפואי שמתאים לאנשים שסובלים מבעיות שקשורות למערכת דרכי הנשימה. כאשר תוכלו לרכוש מכשיר מסוג זה, יש הבדלים בין דגמים שונים וכן, בין נייח לנייד ביתרונות של כל אחד. המכשיר עובד בצורה יחסית פשוטה ואת הוראות ההתקנה שלו תוכלו לקרוא בחוברת שמצורפת איתו לרוב, שם יש עוד מידע על המכשיר.

בלון

 

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!

מאמרים נוספים שאולי תאהבו