השקעות בחברות אמריקאיות מבלי לצאת מהבית

 השקעות בארצות הברית מכריחות אותנו להבין במה שקורה באמריקה ולפעמים גם ממש לבקר שם, רבים רוצים להשקיע בשוק האמריקאי אך מוותרים בשל הסיבוך וחוסר הנוחות של ההשקעה.

האם אפשר להשקיע בחברה אמריקאית מבלי לצאת מהבית כלל?

 

השקעות זרות ומקומיות

כאשר "יושב" לכם כסף בעובר ושב יש לכם שתי אפשרויות עיקריות – לבזבז אותו או להשקיע אותו. כיום עולם ההשקעות בישראל ובעולם הופך מפותח ונחלתו של הכלל יותר ויותר. אנשים רבים בוחרים להשקיע את הכסף הזמין שלהם בבורסה הישראלית, בנדל"ן ישראלי וגם כן במוצרי השקעה זרים כמו נדל"ן או מניות זרות. בהחלטה באם להשקיע בחו"ל או לא, רבים מחליטים לא לפתוח עצמם לשוק העולמי מכיוון שמדובר בעולם זר שאין אנו יודעים עליו הרבה בתור משקיעים ישראליים. על מנת לגשר על פער זה קמו חברות כדוגמת https://masamerica.co.il אשר מסייעות בתיווך בין המשקיע הישראלי לארצות הברית.

 

השקעות נדל"ן

אחד ממוצרי ההשקעה אשר מוכיחים עצמם גם כתנודתיים אבל גם כעולים לטווח ארוך הוא הנדל"ן. בעצם מדובר בקניית נכס ואחזקתו לאורך שנים, כך שכשאר הערך שלו עלה באחוזים רבים אל מול עלות הקנייה שלו, המשקיע ימכור את הנכס וישאר ביד עם יותר כסף ממה שהיה לו כאשר קנה את הנכס. כך בעצם במקום כסף בעובר ושב המשקיע מחזיק בנכס, הכסף לא זמין כמו בעו"ש אבל הוא בהחלט קיים וצפוי להניב תשואה בעתיד.

 

השקעות בנדל"ן מקומי וזר

על מנת להחליט באיזה נכס לבחור ולקנות המשקיעים כנראה יסתובבו ברחבי הארץ בין דירות למכירה ויבחרו את הנכס שבם הם רוצים להשקיע על פי העיר בה ממוקם, גודל ואופי הנכס. הבעיה מתעוררת כאשר המשקיע רוצה להתחיל להשקיע בחו"ל, ואין ביכולתו או ברצונו לסוע הלוך ושוב לארצות הברית על מנת לבחור את הנכס המתאים ולעשות עסקאות בהתאם.

 

חברות תיווך ישראל וארצות הברית

על מנת לגשר על הפער וכדי לא להצטרך להגיע לארצות הברית על מנת לפתוח את אופציית ההשקעה בנדל"ן ישנן חברות תיווך אשר מסייעות לישראלים להשקיע באופן חכם ויעיל בארצות הברית. החברות יכירו לכם את המיסים והחובות שאתם לוקחים על עצמכם במסגרת בעלים של נכס בארצות הברית ובהתאם יסייעו לכם להשקיע בנדל"ן אמריקאי מבלי לצאת מהבית.

 

השקעות בחברות אמריקאיות

המושג השקעה בחברה אמריקאית מתייחס להשקעה במניות החברה, כלומר כניסה לבורסה האמריקאית. במקרים אלו אין סיבה לצאת מהבית, כל המידע הפיננסי על החברה מופיע באינטרנט וכל משקיע יוכל לבחור באיזו חברה לבחור להשקיע ופשוט לקנות את המניה שלה, בעזרת הבנק, באופן עצמאי או בעזרת חברות חיצוניות המתמחות בהשקעות בארצות הברית.

השקעות בחברות אמריקאיות לא בהכרח מצריכות יציאה מהבית, בזכות מתווכים אשר גרים בארצות הברית, או אפילו בישראל אך מתמחים במה שקורה שם בצד השני של הגלובוס. כבר לא תצטרכו לסוע עד לארצות הברית על מנת לפזר את הכסף שלכם בשווקים זרים.

 

צנצנת עם מטבעות

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שאולי תאהבו