טלפתיה – מיתוס או מושג אמיתי – יצאנו להוכיח!

כמה פעמים בחיים יצא לכם לשמוע את המשפט "יאו, איזו טלפתיה!"? אנחנו בטוחים שהרבה יותר מרק פעם אחת! כולנו מרגישים לפעמים תחושות חזקות של טלפתיה, כאשר אנחנו חושבים על שיר מסוים ואז חבר קרוב שלנו מתחיל לשיר אותו, כאשר גם אתם וגם החבר שולחים הודעה אחד לשני בדיוק באותו הרגע, ובעוד מגוון סיטואציות אחרות.

כאשר מדברים על טלפתיה, לא בטוח אם מדברים על מיתוס או על מושג אמיתי, ולכן לא מעט אנשים נמנעים מלהאמין לו. אז האם טלפתיה היא מיתוס או מושג אמיתי? יצאנו להוכיח וחזרנו עם תשובות שלא ישאירו לכם שום ספק.

 

טלפתיה ותודעה – שני מושגים שהולכים ביחד

אז על מנת להוריד את השאלה הזו מהשולחן, נפתח ונגיד בראש ובראשונה שטלפתיה היא בהחלט דבר אמיתי! לא מדובר כאן על מיתוס, אלא על חלק אמיתי ובלתי נפרד מהחיים שלנו. טלפתיה היא דבר שקשור בתודעה שלנו, והוא נגרם בכל מיני צורות שקשורות ברגש ובמחשבה.

טלפתיה היום באה לידי ביטוי בקריאת מחשבות, והיא מאפשרת למגוון אמני חושים לעשות באמצעותה תעלולי מחשבה מרתקים, מרהיבים ומפעימים.

 

כיצד ניתן להשתמש בטלפתיה בזמן הופעה של אמן חושים?

הטלפתיה משמשת אמן חושים על מנת לייצר תעלולים כמו בחירת קלפים וניחוש של הצורה והמספר שמופיעים עליהם, בקשה לבחירת מספר מטווח גדול של מספרים וניחושו במדויק, בקשה לבחירת מילה שמאפיינת סיטואציה מסוימת וגילוי הן של הסיטואיצה והן של המילה הנבחרת ועוד. כמובן שהופעתו של אמן חושים תלויה בשיתוף הפעולה של הקהל, והיא מתבססת על רמת הפתיחות שלו וה"זרימה" שלו לאורך המופע.

 

האם אמן חושים שמשתמש בטלפתיה מתאים לכל סוגי האירועים?

כאשר מדברים על אמן חושים ליום הולדת, או לכל אירוע אחר, מדברים על אטרקציה שבהחלט יכולה להתאים לכל גיל וגיל. בין אם מדובר על אמן חושים לבר מצווה, אמן חושים לאירועים עסקיים, אמן חושים לאירועי גיבוש של עובדי החברה ועוד – מדברים על מופע שיכול להתאים ממש לכולם. בסופו של דבר, הטריקים המדהימים הם בלתי נתפשים על ידי אוכלוסיות צעירות ומבוגרות כאחד, ולכן אפקט ה"וואו!" הוא אפקט שבהחלט ניתן להנות ממנו בכל פעם מחדש.

 

כיצד לבחור אמן חושים שעורך מופעי טלפתיה?

הבחירה באמן חושים היא בחירה שצריכה לקחת בחשבון כל מיני אלמנטים, כאשר רק אמן חושים מקצועי ביותר יוכל להוכיח שטלפתיה היא אכן מושג אמיתי ולא רק מיתוס. חשוב שתבדקו שאמן החושים הוא מקצועי וותיק בתחומו, ושהוא שומר על יחסי אנוש מעולים. כל אלו יוכלו להוביל אתכם אל עבר הבחירה המושלמת.

אם אתם מחפשים אחרי אמן חושים שיעשה לכם את האירוע ויהפוך אותו ללא פחות ממושלם, כדאי שתכירו את ירון זיגי. ירון זיגי הוא מאמני החושים המוכרים והבולטים ביותר בתחום, ויבטיח שהאירוע שלכם יהיה אירוע בלתי נשכח. תהנו!

Magic

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!

מאמרים נוספים שאולי תאהבו