שיקולים לבחירת כריות נעימות

כשזה מגיע לנושא של בחירת כריות נעימות יש כמה דברים נוספים לא פחות חשובים שצריכים לקחת בחשבון, הפעם נעבור איתכם על השיקולים החשובים ביותר לבחירת הכרית שתשנה לכם את הרגלי השינה.

אתם אולי לא חשבתם על זה אבל אתם מבלים עם הכרית שלכם כל לילה, יש כאלו שמבלים עם הכרית גם במהלך היום ויכולים לישון צהרים, אבל הרובה המוחלט שלנו נפגש עם הכרית שלו כל לילה ל 7-9 שעות, כמובן שיש ברי מזל שמצליחים לישון אפילו יותר מזה.

ואם אנחנו מבלים עם הכרית שלנו כל כך הרבה שעות, לפחות שיהיה לנו נעים וכיף לישון איתה. הנה כמה שיקולים שאתם צריכים לקחת בחשבון בשביל שתוכלו לישון בכיף.

 

מה בודקים לפני שקונים

מחיר

אולי המחיר הוא לא הדבר החשוב ביותר, אבל הרבה מאוד יחליטו לעשות את הבחירה של הכרית שלהם לפי המחיר שלה. חשוב מאוד להבין שכרית איכותית המכילה חומר מילוי העשוי מויסקוג'ל שזהו חומר איכותי המעניק תמיכה מלאה לצוואר והכתפיים תעלה יותר מאשר כרית שמכילה אקרילן פשוט.

המחיר של הכרית יכול להתחיל ב 19 ₪ לכריות פשוטות מאוד ולהגיע גם ליותר מ 400 ₪ עבור כרית איכותית ואורטופדית.
מכאן, שאתם צריכים לא רק למצוא את הכרית הנוחה ביותר, אלא גם כזאת שתתאים לתקציב שלכם.

 

תנוחת השינה

אחרי שיש לכם תקציב שאתם מוכנים להשקיע בכרית, זה הזמן לצאת ולחפש את הכרית הנכונה שלכם, בשביל שהכרית תהיה לכם נוחה, צריכים לדעת מהי תנוחת השינה האוהבה עליכם.

אם מדובר על כאלו שאוהבים לישון על הבטן, תהיה עדיפות לכרית יותר דקה, כזאת שלא תיצור קימורים בגף ועלולה אפילו לפגוע בחוליות.

יש את אלו ממכם שאוהבים לישון על הצד, כאן כבר עדיף למצוא כרית עם חומר מילוי מעט יותר קשיח, מכיוון ואתם תמעכו את הכרית וצריך שהיא תחזור לצורתה הטבעית בסיום השינה, לכן כאן יש צורך בכרית עם חומר מילוי אלסטי.

 

גודל הכרית

לאוהבי השינה על הצד, לא מספיקה רק כרית עם חומר מילוי אלסטי, אלא הם יעדיפו גם כרית מעט יותר גדולה מהכרית הסטנדרטית, זאת מכיוון והם אולי גם יעדיפו "לחבק" את הכרית, ויש אלו שרוצים הכרית לא תפריע להם והם מעדיפים כריות קטנות במיוחד.

 

מניעת אלרגיות

שאתם נמצאים שעות רבות עם הראש על הכרית, אתם גם נושמים את החומרים שיש בתוך הכרית, חשוב מאוד לבחור בכרית לא רק שמכילה מילוי איכותי, אלא שגם הציפוי העוטף את הכרית יהיה איכותי ועשוי בחומרים שאינם מפרישים רעלים או צוברים כמויות של אבק.

 

תמיכה בצוואר והכתפיים

הכרית לא נועדה רק בכדי שנשים עליה את הראש, היא כבר מזמן הפכה להיות מוצר שאורטופדיים ומומחים רבים בכל העולם משקיעים בו משאבים ומחקרים, זאת בכדי למצוא את הכרית שתתן מענה ותמיכה לא רק לאזור הראש, אלא תתמוך גם בכתפיים לכל אורך הצוואר והגב.

 

חדר שינה

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!

מאמרים נוספים שאולי תאהבו