מה עדיף לתקן את ההליכון או לקנות חדש

אז אחרי מספר שנים של שימוש ההליכון שלכם התחיל להתעייף, לעשות צלילים לא נעימים או להחליף לכם את הקצב באמצע האימון. בשוק קיימים אינספור דגמים חדשניים במגוון נוח של מחירים וההחלטה המתבקשת, כך נדמה לכם, היא להביא הביתה דגם חדש. אך לפני שאתם ממהרים לקנות הליכון חדש, שווה לבדוק את ההליכון הישן שלכם. לא תמיד הליכון חדש הוא בהכרח יותר טוב ואם לא הקפדתם על תחזוקה נכונה של ההליכון שלכם, גם הליכון חדש עד מהרה יתחיל לעשות לכם בעיות. אז מתי שווה לתקן את ההליכון ומתי בכל זאת אין ברירה וכדאי להביא הליכון חדש.

 

תיקון ומניעה של בעיות בהליכון

רבים אשר משתמשים בהליכון שלהם על בסיס קבוע התרגלו לתוכניות הכושר השונות ולמאפיינים השונים של ההליכון שלהם ובכל זאת כאשר יש תקלה בהליכון הדבר מתקבל כגזרת גורל. חשוב לדעת כי למעשה אין צורך להשלים עם גורל זה, תיקון של ההליכון המוכר והאהוב הוא במרבית המקרים אפשרות טובה ואף כלכלית. יצרניות ההליכונים מוכרות חלקי חילוף למגוון רחב של הליכונים ובעלי מקצוע מנוסים מתורגלים בלמצוא בדיוק רב את המקור לבעיה ואת הפתרון האופטימלי בשבילה. בעיות רבות נובעות מתחזוקה לא נכונה של המכשיר ואם לא תופסים אותן בזמן הבעיה עלולה להחמיר לעיתים עד לנקודה שתיקון ההליכון נעשה לא כלכלי או לא אפשרי. מסיבה זאת תחזוקה של ההליכון והתייעצות עם בעל מקצוע מתאים בכל מקרה של חשד לתקלה בהליכון הם הרגלים שכדאי לאמץ.  תחזוקה טובה של ההליכון כוללת ניקיון ושימון של משטח הריצה ובדיקה שאין ברגים שהתרופפו.

 

רכישת הליכון חדש

כאמור, יש מקרים בהם תיקון ההליכון כלל אינו אפשרי. לדגמים מסוימים של הליכונים, במיוחד דגמים ישנים יותר, היצרנים הפסיקו לייצר חלקי חילוף ויצור מיוחד הוא אפשרי לעיתים נדירות ובדרך כלל זאת אינה אופציה כלכלית. גם באותם מקרים שבהם יש חלקי חילוף זמינים לפעמים קורה שיותר משתלם לקנות דגם חדש. בדרך כלל אם עלותם המשולבת של חלקי החילוף והתיקון עצמו יעלו לכם יותר מ-3000 שקלים בחנו האם קיימת בשוק אפשרות אחרת. אם יש בשוק דגם חדש, משוכלל מהדגם שלכם, שקלו את האפשרות להוסיף עוד קצת כסף ולשדרג את ההליכון שלכם.

בכל מקרה של ספק מומלץ להזמין ליעוץ טכנאי הליכונים מיומן. טכנאי מומחה שכזה ידע לאבחן את התקלה ואת רמת המורכבות של התיקון. במידה והתקלה נבעה משימוש לא נכון או חוסר תחזוקה הוא יכול להסביר לכם כיצד להימנע מתקלה כזאת בהמשך. כמו כן, טכנאי מקצועי יעזור לכם להבין את האפשרויות העומדות בפניכם בצורה הטובה ביותר שכן יש לו היכרות מעמיקה עם הדגמים הקיימים בשוק ועל אפשרויות טרייד אין משתלמות. לכן, לפני שאתם מחליטים להחליף או לתקן, יעוץ של טכנאי יכול לחסוך לכם הרבה אנרגיה, זמן וכסף. למידע העדכני ביותר והיעוץ המקצועי ביותר כנסו לאתר: https://treadmill.co.il.

ריצה על הליכון

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!

מאמרים נוספים שאולי תאהבו