מחיקת BDI שלילי

את צירוף המילים BDI" שלילי" אנו מאחלים לכם שלא להכיר מקרוב, אך במידה ואכן נודע לכם כי דירוג ה- BDI שלכם הינו שלילי, חשוב שתדעו מה המשמעות העומדת מאחורי דירוג כרטיסי האשראי בישראל, ושלכם בפרט.

החל מהרגע בו אתם, או כל חברה, מגלים על דירוג BDI שלילי, מתחיל מסע בו עליכם להבין מה המשמעויות של דירוג זה, וכיצד ניתן לתקן את המצב. לשם כך מומלץ לעבור באופן מקיף על המידע הניתן לכם כאן, ובנוסף להעמיק אל מול גורם מקצועי. מידע נוסף ניתן למצוא בקישור הבא: clean-bdi.co.il.

 

מה הוא BDI

הכינוי BDI מגיע במקור מחברה ישראלית אשר עסקה באיסוף מידע בישראל, וראשי התיבות מייצגים את המשפט "Business Data Israel". החברה עסקה בפרסום דוחות הכוללים בהם את מדד הסיכון או מדד הריכוזיות במשק, ודירוגים של פירמות בענפים שונים. המטרה: לספק מידע מהימן על פירמות ואנשים בישראל המשפיעות על החלטות פיננסיות חשובות (הדוגמה הבולטת ביותר – מתן אשראי).

 

כיום בישראל

כיום ישנן מספר חברות העוסקות בדירוגי אשראי מסוג זה, וניתן לראות בישראל עלייה בהתייחסות לדירוגים אלו, בדומה לארצות הברית. לדירוג ה- BDI כוח רב, המשפיע באופן ישיר על היכולת שלכם לקבל הלוואות ולבצע רכישות והשקעות, ולכן החשיבות שלו כה גבוהה.

 

מהו BDI שלילי ומה ההשלכות לכך

  • דירוג האשראי שלכם מושפע באופן ישיר מכלל הפעולות הפיננסיות שלכם בעבר, וכמו כן מכמות ההון העצמי שיש בידכם. כלומר, במידה ובעבר לא עמדתם בהתחייבויות אל מול נותני אשראי, או לחילופין, לא עמדתם בזמנים של התשלומים החודשיים שלכם – חריגות אלו יירשמו ויילקחו בחשבון בעת דירוג האשראי שלכם.
  • במידה ודירוג ה- BDI שלכם שלילי, ככל הנראה לא עמדתם בהתחייבויות כדרוש מכם. כתוצאה מכך, חברת הדירוג רואה בכם השקעה מסוכנת, אשר עלולה לא לחזור, ועל כן דירוג האשראי שלכם שלילי.
  • ההשלכות של דירוג אשראי שלילי כוללות בין היתר אי יכולת לקבל הלוואה, וכמו כן לא ניתן לרשום צ'קים ולעיתים אף למשוך כסף מהבנק. הגבלות אלו הופכות כל התנהלות פיננסית למתישה ובלתי אפשרית, ולכן היפטרות מהדירוג השלילי היא בגדר גלגל הצלה לכל אדם וחברה.

 

כיצד נפטרים מדירוג אשראי שלילי

ישנן מספר דרכים אותן שווה לנסות, ואנו ממליצים לכם לעבור על כולן.

  1. הזמן עובד לטובתכם: דירוג האשראי נשען על התנהלות עדכנית, לכן טעויות ישנות נמחקות ואינן נלקחות בחשבון.
  2. קיימות שגיאות בדוח: זה אמנם לא נשמע חיובי במיוחד, אך לא פעם ניתן למצוא שגיאה בדוח ותוכלו לבקש לתקנה מיידית.
  3. חברות מתמחות: ישנן חברות המצוידות בעורכי דין מהשורה אשר ישמחו לעזור לכם למחוק דירוג אשראי שלילי.

 

חשוב לזכור כי דירוג אשראי שלילי הוא דבר הפיך, וקיים מקום רב לתיקונו.

כרטיסי אשראי

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!

מאמרים נוספים שאולי תאהבו

מבחן פסיכומטרי
כללי
איך בנוי מבחן פסיכומטרי?

המבחן הפסיכומטרי הוא כלי מיון והערכה חשוב המשמש את מוסדות ההשכלה הגבוהה בישראל לצורך קבלת סטודנטים. המבחן נועד להעריך את הכישורים והיכולות הקוגניטיביות של המועמדים,

לכתבה »