האם פטריות חימום לעסק נחשב כהוצאה מוכרת

פטריות חימום הן אביזרים שימושיים בעיקר בחורף לעסקים שונים המחפשים פתרונות לישיבה בחוץ או לחימום המבנה.

האם הן נחשבות להוצאה מוכרת? על כך במאמר הבא.

 

אילו עסקים משתמשים בפטריות חימום?

פטריות חימום למכירה הכרחיות בעיקר למסעדות ובתי קפה שמבצעים סגירת חורף במתחם הישיבה מחוץ למבנה. על מנת לארח לקוחות כמו בימי הקיץ ולא לסגור את המתחם החיצוני לגמרי, הם תוחמים אותו בסגירה מיוחדת מזכוכית ומעמידים בתוכו פטריות חימום. בתקופת הקיץ הפטריות מאוחסנות במחסן מבלי לתפוס הרבה מקום. גם עסקי האירועים כמו אולמות, גני אירועים, אוהלים להשכרה וכיוצא בזה עושים שימוש בפטריות חימום ויש כאלו שאף רוכשים אותם לחצר הפרטית שלהם.

 

האם פטריות חימום הן הוצאה מוכרת?

כשמדובר על רכישת פטריות חימום לעסק הן נחשבות להוצאה מוכרת כי הן חלק מהציוד הדרוש לתפעול העסק. יש לשמור את החשבוניות ולהגיש אותן בחלק ההוצאות של הדו"ח השנתי על מנת לקבל הטבות במס. יתרה מכך, גם כשמדובר על השכרת פטריות חימום הן נחשבות להוצאה מוכרת.

 

מה היתרונות של פטריות חימום?

פטריות חימום פועלות באמצעות גז או חשמל והן מיועדות בעיקר לחללים חיצוניים לצורך חימום. הן מפיצות חום לשטח נרחב. פטריית חימום אחת יכולה להפיץ חום ל-10 מטר כשמדובר על דגם איכותי. בנוסף, הפטריות ניתנות להזזה ולכן גם ניתן לאחסן אותן כשאין בהן צורך ולשנע אותן ממקום למקום. האפשרות לחמם את האזור מבלי לגרום לאוויר יבש וחנק, היא אחד היתרונות היותר יעילים של הפטריות. עסקים רבים רוכשים פטריות חימום דקורטיביות כדי להתאים אותן לעיצוב העסק ולכן יש להן גם ערך עיצובי.

 

מה עדיף פטריית חימום גז או חשמל?

פטריות חימום הפועלות על גז הן חסכוניות יותר מכיוון שהגז הוא משאב זול יותר מהחשמל וגם יותר ידידותי לסביבה. מבחינת העמידות הגז גם יכול להספיק לזמן ארוך בהתאם לגודל בלון הגז אליו הפטרייה מחוברת אך יש לקחת בחשבון את המשקל שלו ואת הריח. לעומת זאת, השימוש בפטריית חשמל מפחית את הצורך ברכישת בלוני גז ובהפעלה פשוטה. חשוב לציין שהוצאות על חשמל או גז בעסק גם הן נחשבות למוכרות במס. הבחירה בין פטריית חימום גז או פטריית חימום חשמל צריכה להיות בהתאם לצרכים של העסק ולעיצוב. הרגל של פטרייה העובדת על גז תהיה עבה יותר מהרגל של פטריית חשמל בגלל בלון הגז. מבחינת הנוחות יש לוודא שנקודת החשמל אליה מתחברת פטריית חימום תהיה קרובה אליה. לעומת זאת, פטרייה העובדת על גז יותר קלה לניוד כי אינה זקוקה לנקודת חשמל. בכל מקרה את שני הסוגים ניתן לנייד. לסיכום, כאשר רוצים לחמם במהירות את העסק עדיף לבחור בפטריית גז שתפיץ חום אחיד מכיוון שפטריית חשמל מעלה את הטמפרטורה בהדרגה.

 

פטריה

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שאולי תאהבו