תאונת דרכים בקרב צעירים – איך יעזור לכם עו"ד?

לא משנה אם אתם הצד הפוגע או הנפגע, בקרב צעירים חובה לשכור את שירותיו של עורך דין.

 

כיצד הוא יוכל לסייע?

כאשר אדם מעורב בתאונת דרכים, גם בתור הצד הפוגע וגם בתור הצד הנפגע יש הכרח להעסיק עורכי דין תאונות דרכים. ההיכרות של איש מקצוע זה עם כל חוקי המקצוע, ההליכים הנדרשים וגם הניסיון בתחום, הם אלו שיסייעו לכל מי שמעורב בתאונת דרכים למצות את הזכויות שלו אשר עשויות להיפגע או להתמסמס במהלך התהליך המשפטי אל מול הביטוח של הרכב וגם הביטוח הלאומי באם יש צורך.

 

תאונת דרכים

כאשר מתרחשת תאונת דרכים, תחת הגדרה זאת היא יכולה להיות בעצם כל תאונה אשר מתרחשת בדרכים כך שמעורב בה כלי רכב מסוים, לדוגמא בין שני רכבים, בין רכב והולך רגל וגם מעורבות של רכבת לדוגמא. ברוב התאונות מאוד ברור מי הצד הנפגע ומי הצד הפוגע, אך לעיתים אל מול חברות הביטוח לדוגמא, זה לא משנה.

 

ייצוג ומיצוי מול הביטוח

כל רכב בישראל מחויב בפוליסת ביטוח רכב, כאשר רכב מעורב בתאונת דרכים שהיא בין שני רכבים או בין רכב להולך רגל, פוליסת הביטוח של הרכב הפוגע, או של הרכבים המעורבים, אמורה לכסות הוצאות ועלויות אשר נגרמו בעקבות התאונה. בני נוער רבים, או צעירים, כנראה לא מכירים את כל סיפור הביטוח ובמקביל לא תמיד חברת הביטוח מספקת את כל מה שצריך, גם בעקבות העובדה שקשה להוכיח ולשכנע את הביטוח בגובה הנזק ובהתאם גובה הפיצוי. עורך דין מכיר את ההליכים הללו ועל כן יכול למלא את החסר בקרב צעירים אל מול חברת הביטוח.

 

ידע והסבר

נוסף על כך שצעירים פחות, או אפילו לא מבינים בחברת הביטוח, כנראה שישנם עוד הליכים חשובים אשר יתרחשו לאחר תאונת דרכים שצעירים לא מכירים. היתרון הגדול של עורך דין, ובמיוחד עורך דין המשרת צעירים, הוא הידע והניסיון הרב. כך, למרות שבעבור צעירים יכול להיות עונש חמור יותר, בשל שרישיונם חדש, עורך דין, מתוך הכרות עם החוק וניסיון, יכול בהחלט למנוע מצבים ועונשים חמורים יתר על המידה.

 

סיוע לחיים

באם חס וחלילה, הנזק חמור מאוד, עבור צעירים כל קבלת סיוע או קצבה מאוד משמעותי, בשל העובדה שמשפיע וישפיע על כל המשך חייו של הצעיר. עורך דין גם כאן, יוכל להשיג כמה שיותר זכויות וסיוע מהמדינה, בעקבות התאונה שהתרחשה.

בכל מקרה בו יש התעסקות עם החוק ומשפט מומלץ להסתייע בעורך דין. כאשר מדובר בתואנות דרכים בקרב צעירים, על אחת כמה וכמה כדאי לשכור עורך דין. הוא יצליח למצות את הזכויות של המעורב בתאונת הדרכים תוך הבנה כי מדובר באדם צעיר אשר כל הליך ישפיע על כל המשך חייו.

 

ציוד משפטי

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!

מאמרים נוספים שאולי תאהבו

מבחן פסיכומטרי
כללי
איך בנוי מבחן פסיכומטרי?

המבחן הפסיכומטרי הוא כלי מיון והערכה חשוב המשמש את מוסדות ההשכלה הגבוהה בישראל לצורך קבלת סטודנטים. המבחן נועד להעריך את הכישורים והיכולות הקוגניטיביות של המועמדים,

לכתבה »