במה יש להצטייד בעת פריצת מנעול

בדרך כלל בחיי היומיום רוב האנשים לא עוצרים כדי לתת דעתם על נושא כמו פריצת דלתות, אך האמת היא, שפריצה של מנעולים ודלתות זה לא עניין של מה בכך. איך באמת עושים את זה ואיזה ציוד צריך כדי לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

 

לכל מנעול יש ציוד אחר לפריצה

כאשר מדברים על ציוד לפריצת מנעול ועל השאלה מה באמת אנחנו צריכים, ניתן לראות שזה מאוד משתנה, כי עולם המנעולים היום הוא עולם אינסופי. לכן, על מנת שנוכל לדעת איזה ציוד צריך, חשוב להבין תחילה על איזה סוג של מנעול מדובר. האם זה מנעול ביומטרי או שמדובר על מנעול מכל סוג אחר? אחרי שנדע לענות על השאלה הזאת נוכל להתקדם ולהבין איזה סוג של ציוד דרוש לנו.

 

הציוד הכי מתקדם שיש

עוד נקודה שלא כולם מודעים לה, זו העובדה שהיום, גם בתחום המנעולנות, אנחנו רואים שיש ציוד מאוד מתקדם שבו עושים שימוש אנשי המקצוע. לכן כדאי לקחת בחשבון גם את העניין הזה, כי אם אפשר להזמין מנעולן בתל אביב שמגיע עם הציוד הכי טוב ומתקדם שיש, למה שנתפשר למעשה על פחות מזה? אפשר לראות מגוון רחב של ציוד שהמנעולנים נוהגים לקנות לצורך פריצות שונות, כמו למשל:

  1. אקדח דגדוג.
  2. סט לשליפת מפתחות שבורים.
  3. כרטיס לפתיחת דלת טרוקה.
  4. סרגל לפריצת מנעול שבת קוד.
  5. מדגדג למנעולים.
  6. מפתח לשונית ועוד.

אתם אומנם לא חייבים לעבור על כל רשימת הציוד שיש למנעולן שאליו אתם חושבים להתקשר, אך בהחלט כדאי יהיה לבדוק מולו האם הוא עושה שימוש בציוד הכי מתקדם שיש.

 

שימו לב באיזה מנעולן אתם בוחרים למשימת פריצת המנעול

זה לא משנה איזה סוג של מנעול אתם צריכים לפרוץ, כי מעבר לציוד הכי מתקדם שקיים, אתם צריכים גם לבדוק שאתם בוחרים באיש מקצוע כמה שיותר מנוסה. האם באמת נדמה לכם שכל המנעולים בארץ יכולים להתמודד עם פריצת כל סוגי המנעולים? והאם כל אנשי המקצוע בתחום יוכלו לבצע את עבודות הפריצה השונות מבלי לגרום נזק למנעול או לדלק? התשובה היא לא. לכן חשוב מאוד לבדוק שאתם בוחרים במנעולן הכי טוב שיש באזור שבו אתם גרים. בין אם אתם צריכים את שירותיו של מנעולן מקצועי בצפון, בדרום אולי באזור תל אביב והמרכז, חשוב מאוד לברר לגביו כל פרט שיכול להיות רלוונטי. כאמור, הציוד לפריצת המנעולים חשוב ויכול להקל ולזרז את עבודת המנעולן שלכם, אך אם הוא לא איש מקצוע מנוסה, גם הציוד הכי טוב שקיים לא יעזור. רצוי גם לבדוק כמה זמן ייקח למנעולן שלכם להגיע למקום, כי הרי לא תרצו לחכות לו שעות בכניסה לבית או למשרד שלכם.

 

מנעול

 

 

 

 

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!

מאמרים נוספים שאולי תאהבו