3 טיפים לעבודה עם קרינה

ריכוז גבוה של קרינה עשוי להוביל לבעיות בריאותיות, בעיקר בעבור הרגישים לקרינה. במאמר זה נציג לכם שלושה טיפים לעבודה עם קרינה וכן כיצד תוכלו להפחית את רמות הקרינה אליהן אתם חשופים עד למינימום האפשרי.

 

עובדים במקום בו ישנו ריכוז גבוה של קרינה? להלן שלושה טיפים חשובים

עבודה אשר משלבת חשיפה לקרינה למשך זמן קצר או ארוך מחייבת עמידה בכללי בטיחות, וזאת בשל העובדה כי חשיפה קבועה לרמות קרינה עשויה להשפיע באופן ניכר לא רק על איכות החיים אלא גם על הבריאות, כחלק משורה ארוכה של מחקרים אשר הציגו ממצאים מדאיגים הנוגעים להשלכות החשיפה לקרינה על הבריאות. משום כך, חשוב מאוד להקפיד ולבצע את הצעדים הנדרשים בכדי להבטיח את שלומכם, כפי שנסביר כעת באמצעות שלושה טיפים מצוינים:

קרינה חזקה

 

  • ביצוע בדיקת קרינה לצורך חשיפה מוגבלת – ע"פ המלצות משרד הבריאות אשר פרסם חוזר הנוגע לעבודה עם קרינה, הרמות המומלצות לחשיפה לקרינה הן 4 מיליגאוס לצורך חשיפה ממושכת במסגרת העבודה, ואילו 2,000 מיליגאוס לחשיפה קצרת תווך. מדובר בהגבלות אשר נועדו להבטיח כי רמת החשיפה תהיה מדויקת, ולכן חשוב מאוד לבצע בדיקת קרינה מקצועית אשר נועדה להבטיח כי רמות הקרינה הן בעבודה והן בבית הן תקינות, וזאת בכדי לעמוד בתקן של משרד הבריאות אשר קובע באופן חד משמעי כי החשיפה לקרינה חייבת להיות מוגבלת בהתאם לעוצמת התדרים.
  • הפחתה ברמות החשיפה – על מנת שתוכלו להימנע מחשיפה מוגברת לקרינה, מומלץ להרחיק או להמעיט באופן משמעותי בשימוש במכשירי סלולר וכן מכשירי חשמל אשר נמצאו עם אחוזי קרינה גבוהים, וזאת בכדי להימנע מחשיפה ממושכת. משום כך, ניתן להשתמש באפליקציות ייעודיות וכן כלים מתקדמים אשר בוחנים באופן תדיר את רמות הקרינה, כך שתוכלו לדעת בכל שלב מהי הכמות אליה אתם נחשפים ובהתאם לבצע שינויים, בכדי להימנע מחשיפה ארוכת טווח.
  • קבלת ייעוץ מחברה מקצועית העוסקת בתחום הקרינה – כפי שציינו בתחילת המדריך, בדיקת קרינה מקצועית היא הכרחית לצורך בדיקה של היקף הקרינה כמו גם אפשרות לקבלת כלים ועצות אשר יאפשרו לכם להתנהל בעבודה תחת קרינה. כך לדוגמא, פרויקטים חדשים על הנייר נבדקים עוד לפני תחילת העבודות, וזאת לצורך תכנון מדויק של האנטנות הסולריות. ייעוץ מקצועי אשר מבוסס על הכוונה וניסיון יעניק לכם את ההזדמנות להבין בדיוק כיצד עליכם להיערך הן מבחינת עבודה והן מבחינת מגורים בסביבה אשר מצריכה זאת, ולכן קבלת ייעוץ ובדיקה מחברה אשר עוסקת בתחום יכולה לתרום באופן משמעותי הן לתכנון מדויק של פרויקטים לבנייה והן לצורך שילוב הכלים אשר בודקים את רמות הקרינה ובהתאם לכך את כללי ההתנהגות אשר נדרשים. לקבלת מידע נוסף אודות קרינה וקבלת טיפים, היכנסו לאתר של חברת inspectrum.

עוד פרטים תוכלו למצוא כאן: http://israel-big-taxi.co.il.

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!

מאמרים נוספים שאולי תאהבו

מבחן פסיכומטרי
כללי
איך בנוי מבחן פסיכומטרי?

המבחן הפסיכומטרי הוא כלי מיון והערכה חשוב המשמש את מוסדות ההשכלה הגבוהה בישראל לצורך קבלת סטודנטים. המבחן נועד להעריך את הכישורים והיכולות הקוגניטיביות של המועמדים,

לכתבה »