3 טכנולוגיות חדשניות לאבטחת מידע שכל מי שעובד מרחוק צריך להכיר

אבטחת מידע היום היא אחד המונחים שפשוט אי אפשר לחיות בלעדיו. ככל שהטכנולוגיה הולכת ומתפתחת, כך גם האיומים השונים הולכים ומתפתחים במקביל, מה שמאיים על כל מי שעובד בסביבת עבודה ממוחשבת, ושומר את הנתונים שלו במאגרים מחשוביים וטכנולוגיים שונים. היות ולא מעט מהעבודה היום מאופיינת בהיברידיות, שמשלבת בין עבודה מהמשרד לבין עבודה מרחוק, חשוב לנו להציג בפניכם היום 3 טכנולוגיות חדשניות לאבטחת מידע שכל מי שעובד מרחוק צריך להכיר. אז מה אתם אומרים, שנתחיל?

 

טכנולוגיות חדשניות לאבטחת מידע – מה זה בכלל?

כשמדברים היום על טכנולוגיות חדשניות לאבטחת מידע, מדברים על כל מיני דרכים למנוע תקיפה על המערכות הממוחשבות, באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ומשופרות. היום מבלי טכנולוגיות חדשניות לאבטחת מידע לא ניתן לקדם את העסק בצורה טובה, שכן הנתונים הקריטיים ביותר שלו יהיו חשופים כל הזמן לאיומים שונים.

חברות רבות מעניקות היום שירותים של טכנולוגיות חדשניות לאבטחת מידע, כאשר אחת מהבולטות והמובילות ביותר מביניהן היא חברת RedEntry.

 

הטכנולוגיה הראשונה – מבדקי חדירות

מדובר כאן על אחת מבין טכנולוגיות חדשניות לאבטחת מידע שממש אבל ממש אסור לכם לוותר עליה. באמצעות הטכנולוגיה הזו אתם יכולים להבטיח זיהוי של חולשה ונקודות פגיעה שעלולות להזיק לנתונים שנמצאים ברשת. המבדקים מתרחשים על גבי אפליקציות, אתרי אינטרנט, חדירה למתקנים, בדיקות רשת ועוד.

 

הטכנולוגיה השניה – הגנה על מערכות ענן

עבודה מרחוק מתאפיינת בעבודה רבה עם מערכות ענן. על גבי מערכות ענן ניתן לאחסן ולגבות את כל הנתונים החשובים של העסק או החברה, ובהתאם לשלוף אותם ולעשות בהם שימוש בעבודה מרחוק.

באמצעות טכנולוגיית הגנה על מערכות ענן ניתן להבטיח שהנתונים האלו יישארו בטוחים ולא חשופים לפגיעות שונות ואיומים שונים, ושניתן יהיה להשתמש בהם מכל מקום ובכל עת.

 

הטכנולוגיה השלישית – סקר סיכוני סייבר

אולי לחלק מכם מדובר על מונח שנראה כמו סינית, אבל אין ספק שסקר סיכוני סייבר גם הוא אחד מבין טכנולוגיות חדשניות לאבטחת ידע שהעסק שלהם זקוק לה כמו חמצן. באמצעות סקר סיכוני סייבר ניתן לבחון את מערך האבטחה של מחשבי העסק שלכם בצורה פשוטה, מקיפה ומעמיקה ביותר, לזהות נקודות חולשה במערכות השונות ובהתאם להתאים להן פתרון יעיל מבחינה אבטחתית.

 

טכנולוגיות חדשניות לאבטחת מידע – איך אפשר לקבל את כל זה?

רק חברות אבטחת מידע מקצועיות יוכלו להעניק לכם את האפשרות להנות מטכנולוגיות חדשניות לאבטחת מידע בעסק שלכם. מדובר כאן על אחד הצעדים הראשונים שאתם צריכים לעשות, עוד לפני שהעסק יוצא לדרך וממריא, מסיבה אחת פשוטה – רק כך אתם יכולים לקדם אותו ולהוביל אותו אל עבר הצלחות חדשות, מבלי לפחד שמשהו רע יקרה בדרך.

בחרו את החברה שתעניק לכם את השירותים לפי חוות דעת והמלצות קודמות, שיחה אישית, הצעת מחיר וכמובן רמת המקצועיות שלה, ותהנו מכל אלו בקלות. בהצלחה!

גניבת סיסמא מהמחשב

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שאולי תאהבו