4 שימושים למיטות קומותיים נפתחות

מיטת קומתיים תמיד הייתה אטרקציה.

גם בילדות, גם בטיולים השנתיים ואפילו בצבא – כולנו מכירים את הסיטואציה הזו שהולכים לישון במיטה התחתונה והשכן מעל, שברגעי עייפות דוחף את כף

הרגל שלו לפרצוף שלך, כשהוא מטפס למיטה שלו.

רהיט שכזה יכול להיות מושלם לילדים הקטנים בבית. למיטת קומתיים יש עוד יתרונות רבים, הרבה מעבר למחולל סיטואציות סאטיריות.

 

אורחים וחברים

לרוב, ברגע ששומעים את המונח "מיטת קומתיים", המחשבה הראשונה היא שהזה מתאים רק כשיש ילדים בבית בני אותו גיל, כי המיטה לא מתאימה את עצמה ככל שהגוף גדל. לא רק שמיטת קומותיים מתאימה גם כשיש רק ילד אחד שיכול להשתמש בה, היא אידיאלית לכך. מיטה נוספת יכולה להיות זמינה לחברים שלו ובכך להפוך אותו למארח בממלכה משלו, כאילו נפרדת מהבית. מעבר לחבריו של הילד, מיטות אלו מושלמות לאירוח קרובי המשפחה בכלל, ולילדיהם הקטנים בפרט. בכך, ניתן להמשיך את ההפרדה ולא לגרום ללינה משותפת של ההורים עם ילדיהם.

 

אחסון

מיטות קומותיים נפתחות הן הרבה מעבר לפתרון שינה. מיטות אלו מגיעות עם נפח אחסון אדיר שניתן להשתמש בו בכל מיני אופנים:

  1. ניתן להשתמש בו כדרך חינוכית, ודרכה להסביר לדייר באותה המיטה כיצד לשמור על סדר בחדר.
  2. אחסון זה מהווה פתרון נוח ונגיש לכלי המיטה השונים
  3. ניתן להשתמש באחסון הפנוי במיטת הקומותיים לדברים כללים של הבית, כמובן רק שלא יפריעו או יסכנו את מי שישן בה.
  4. אחסון בגדים! מעבר לכלי המיטה ובלי קשר לאחסון של פריטים שונים מהבית – למה לא להפוך חלק מהתאים לארון בגדים? גרביים, תחתונים, פיג'מות או כל פריט לבוש אחר יכול להיות בנקודת שליפה נוחה!

 

חיסכון במקום

בין אם ישנים בחדר 2 ילדים או ילד אחד, מיטה מתקפלת מפנה מקום בחדר! את החלל הפנוי ניתן למלא בצעצועים בשעות הצהריים, או משטח למשחק עם ילדים נוספים שמגיעים. ניתן לקפל את המיטה ביחד עם השמיכה, סדין ושאר כלי המיטה. למרות שעדיף לא להתווכח אם הכריות לא נכנסות. בנוסף, הרווחתם 2 מיטות על שטח רצפה של מיטה אחת! בנייה לגובה זה העתיד, גם בלינה.

 

אינטראקציה בזכות העיצוב

מיטות קומותיים אלו מגיעות במגוון עיצובים שונים ומיוחדים. החל מהחומר ממנו הן עשויות ועד לצבעים, שמותאמים לפי מגדר הילדים, מיטות אלו שוברות את רף הדמיון לגבי עיצוב שאר החדר. ניתן ליישם לחדרי הילדים כל כך הרבה אפשרויות ריהוט וצבע שזה ממש הופך ל"משחק ילדים". בנוסף למגוון הרחב, אופן הבנייה של מיטות אלו מייצר משהו מיוחד אצל הילדים. זה מפתח להם את הדמיון, מעלה בראשם משחקים, נותן לכל אחד להרגיש מלך במיטה שלו ו"לארח" בה את הדייר מהקומה מעל או מתחת.

 

חדר שינה

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שאולי תאהבו