5 דברים שתצטרכו כדי להקים גינה במרפסת?

הקמה של גינה במרפסת יכולה להפוך את המרפסת שלכם להרבה יותר יפה, ובניגוד למה שהרבה אנשים חושבים, לא מדובר על אירוע מסובך מידי. היום, בעזרת ציוד מתקדם כבר לא צריך חצר בשביל להנות מגינה, ואם רק תדעו איך לעשות את זה, גם המרפסת שלכם תוכל להפוך לגינה. אנחנו כאן כדי לספר לכם על כמה דברים שיעזרו לכם בדרך לגינה במרפסת.

 

חנות שבה תוכלו לרכוש ציוד

גינה במרפסת דורשת מאיתנו לא מעט השקעה, ובמקרים רבים אנחונ עלולים לשים לב שיש עוד דברים שצריך שיהיו בגינה שלנו על מנת שהיא תהיה שלמה יותר. לצורך זה חשוב שתהיה לכם חנות קבועה כמו הידרושופ שבה אתם קונים את המוצרים עבור הגינה שלכם. החנות צריכה להחזיק מלאי גדול של סחורה כדי שבכל מצב שבו תהיו תוכלו לגשת לחנות ולמצוא את מבוקשכם.

גינה במרפסת

ציוד מתאים

הציוד שאותו קונים עבור גינה במרפסת צריך להיות מתאים לכך. בניגוד לגינה רגילה שבה אנחנו יכולים לשתול חלק מהצמחים בתוך הקרקע, בגינה במרפסת אין לנו את האופציה הזו ולכן כלי הגידול חייבים להיבחר בצורה מתאימה. לכל מרפסת יש ניואנסים משלה, והם אלו שמכתיבים את בחירת הציוד. בכל מקרה נסו לקנות ציוד איכותי עד כמה שניתן כדי לשמור על הגינה שלכם לאורך זמן.

 

מערכת השקיה אוטומטית

הסיבה המרכזית שבגללה גינות פרטיות לא שורדות היא טיפול לקוי, והכוונה היא בעיקר לחוסר השקיה של הגינה או להשקיית יתר. הצמחים שלנו זקוקים לכמות די מדויקת של מים, וכל חריגה מהכמות הזו עלולה לפגוע בהם. מערכת השקיה אוטומטית נותנת לצמחים שלנו בדיוק את מה שהם צריכים, והכי חשוב, היא עושה בלי שאנחנו צריכים לבצע אף פעולה.

גינה במרפסת

 

צמחים שמותאמים לגינת מרפסת

לגינה במרפסת יש הרבה יתרונות, אבל לא כל צמח ניתן לגדל בה. כאשר הגינה שלכם מוכנה, עליכם לגשת לבחירת הצמחים. הדגישו בפני מי שאתם קונים אצלו את הצמחים שאתם זקוקים לצמחים שמיועדים עבור הגינה שלכם, וספרו לו מה הציוד שעומד לרשותכם. לא פעם אנחנו נתקלים בגינות עם צמחים לא מתאימים, דבר שלא גורם לגינה להאריך חיים יתר על המידה.

 

ליווי מקצועי

הדבר האחרון שאנחנו ממליצים לכם לעשות הוא לקבל ליווי של איש מקצוע. אם אין לכם ניסיון בתחום הגינון, כדי שהגינה שלכם תחזיק מעמד כמה שיותר זמן, כדאי שיהיה מי שעוזר לכם.

 

לסיכום

גינה במרפסת יכולה להפוך את המרפסת שלנו ליפה יותר. היום, גם אם אין לכם חצר תוכלו להנות מגינה במרפסת, אם רק תדעו איך לבנות אותה נכון. הגינה צריכה להיות בנויה ממערכות שמותאמות לגינה במרפסת, לרבות מערכת השקיה אוטומטית שתחסוך לכם הרבה זמן. בנוסף, הקפידו שתהיה לכם גם חנות קבועה שבה אתם יכולים לקנות ציוד עבור הגינה שלכם.

גינה במרפסת

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!

מאמרים נוספים שאולי תאהבו