ההבדל בין החלפת מסך אייפון למסך גלאקסי

ישנו שוני מהותי בין מסך של מכשיר אייפון לבין מסך של מכשיר גלאקסי. מהו ההבדל וכיצד ניתן להבחין? במדריך זה נציג את כל הפרטים.

החלפת מסך אייפון – במה היא שונה מהחלפה של מסך גלאקסי?

החלפה של מסך אייפון היא שונה באופן מהותי מהחלפה של מסך גלאקסי, וזאת לאור העובדה כי מדובר ביצרנים שונים אשר משתמשים ברכיבים ייחודים אותם כל חברה מפתחת בעצמה, ובאופן בלעדי. מדובר ברכיבים עדינים אשר מיוצרים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, ולכן במידה וננסה להתקין מסך של גלאקסי על  גבי מסך אייפון או להפך ניתן להבחין בחוסר התאמה הן מבחינת גודל וצורת החלפים והן מבחינת גודל המסך אשר הוא שונה, גם אם במילימטרים ספורים. הבדל נוסף בין החלפת מסך של אייפון לגלאקסי נובע מהמחיר. כך לדוגמא, החלפת מסך גלקסי x3, תעלה פי שניים מאשר החלפת מסך אייפון 8, וזאת לאור העובדה כי גלקאסי מפתחת ברבות השנים רכיבים ייחודים אשר עלותם כפולה מאשר של חברת אפל. משום כך, חשוב לזכור כי במידה ונגרם נזק למסך שלכם, יש הבדל מבחינת המחיר בין החלפת מסך אייפון X לבין דגם של חברת גלקסי, בעיקר כאשר אנו מתייחסים לדגמים החדשים אותם שיווקה חברת גלאקסי בשנתיים האחרונות.

המסך נשבר? זה מה שעליכם לעשות

אם המסך של האייפון או הגלקסי שלכם נשבר, חשוב ליצור קשר עם מעבדה מקצועית אשר תדע לספק לכם שירות מיומן של החלפת מסך, באמצעות חלפים מקוריים בלבד. לא מדובר בהמלצה אלא בהוראה של יצרניות הפלאפונים, ולכן חשוב לבדוק בעת יצירת קשר כי המעבדה אכן עושה שימוש בחלפים מקוריים בלבד, כל זאת במסגרת הצעת מחיר משתלמת. החלפה של מסך גלקסי עולה החל מ 400 ₪ לדגמים S4, S5 וסדרה  Jועד 900 ₪ בעבור הסדרות החדשות – S6,S7 ו A ואילו החלפת מסך של אייפון הוא 250-350 ₪ בלבד, אולם לדגמים החדשים של החברה המחיר עשוי לעלות במעט. מעבדת סלולר אשר מתמחה בתיקון מסכים של אייפון וגלאקסי הינה cellfi, ולכן אם המסך שלכם נשבר ואתם מחפשים מעבדה מובילה ומקצועית, יש לנו את הכתובת בשבילכם.

אייפון

החלפת מסך לאייפון או גלאקסי במחיר המשתלם בישראל

מעבדת תיקון סלולר cellfi הינה מעבדה מובילה אשר מציעה לרשות לקוחותיה שירות מיומן ומקצועי אשר מבוסס על ניסיון של שנים רבות וכן צוות טכני אשר מבצע החלפה של מסכים באמצעות חלפים מקוריים בלבד. המעבדה מציעה מחירים אטרקטיביים אשר יבטיחו כי ההשקעה הכספית שלכם תהיה משתלמת, וזאת לאור העובדה כי המעבדה מציעה אחראיות מלאה בגין התיקון וכן החלפים. מעוניינים לקבל מידע נוסף ולבצע החלפה של מסך למכשיר האייפון או הגלאקסי שלכם? חייגו למספר 077-4335680 לצורך קבלת הצעת מחיר.

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!

מאמרים נוספים שאולי תאהבו