הכירו את ההיבטים הטכניים הבולטים של טלפוני נוקיה

המומחים של נוקיה עובדים שעות נוספות כדי שכולנו נוכל ליהנות ממכשירים איכותיים עם ההיבטים הטכניים הטובים והמתקדמים ביותר בשוק.

אבל העניין הוא, שלא כולם מודעים לעובדה הזו לעומק.

לכן, החלטנו לפגוש את אוהדי נוקיה המושבעים (אלו שעוקבים באהדה אחרי המכשירים עוד מיציאתו של מכשיר ה"צביקה פיק" לשוק) וחזרנו עם כל ההיבטים

הטכניים שאתם צריכים להכיר.

 

רקע אודות החיפוש שלנו אחר ההיבטים

חשוב לנו לציין מה עומד מאחורי ההחלטה שלנו לבדוק את ההיבטים הללו דווקא עם לקוחות החברה. זה היה מתבקש שנפנה אל המומחים של נוקיה בעצמם ונשאל אותם מהם ההיבטים הללו. הרי הם עובדים יומם ולילה כדי להגיע להישגים הללו והם בטח ישמחו לשתף אותנו (ואתכם) בנידון. אבל האמת היא שהפעם בחרנו לגשת אל הקונים. אל מי שיכולים להציג בפנינו את כל המידע כשהוא נטול אינטרסים, והאמת? התוצאות גרמו לנו להבין שפעלנו נכון.

 

ההיבט הראשון – זיכרון עבודה

אנחנו לא יודעים בדיוק איך המומחים של נוקיה יודעים את זה, אבל אחד הדברים החשובים ביותר שאנחנו בודקים לפני שאנחנו רוכשים מכשיר חדש זה את זיכרון העבודה. מבחינתנו זה הבסיס. מתברר שכל המכשירים של Nokia  בלי יוצא מן הכלל מתקיימים עם זיכרון עבודה גדול מאוד ביחס לחברות אחרות. הלקוחות המרוצים ציינו בפנינו שנוקיה יודעת בדיוק מה הלקוחות שלה רוצים והיא עושה כל שביכולתה כדי לרצות אותם. מה אנחנו נגיד על כך? אנחנו לגמרי היינו מרוצים ממכשיר בעל היבט שכזה.

 

ההיבט השני – טכנולוגיות אבטחה מתקדמות

אין דבר שיותר מפחיד אותנו מגניבה או אובדן של המכשיר הנייד. אנחנו לא יודעים לאיזה ידיים הוא עשוי להגיע ומה יכול להתבצע עמו. כל החיים שלנו נמצאים בו ואצל חלקנו, כרטיסי האשראי מוזנים באופן אוטומטי באתרי קניות שונים. אבל אם יש לכם נוקיה, אתם לא צריכים לדאוג. יש למכשירים של החברה טכנולוגיות אבטחה מתקדמות ששומרות על הנתונים שלכם.

 

ההיבט השלישי – בטרייה שמחזיקה מעמד לזמן רב

שמעתם פעם על מישהו שאמר "אני מחפש פלאפון עם בטרייה שתחזיק לי זמן לכמה שעות בלבד"? סביר להניח שלא, פשוט כי לא קיים אדם כזה. כולנו רוצים בטרייה שתחזיק מעמד לשעות ארוכות ואם אפשר אז לימים ארוכים. בהקשר הזה, בטח תשמחו לשמוע שהמומחים של נוקיה הביאו להישגים גבוהים מאוד בכל הנוגע למכשירים עם בטריות חזקות.

 

ההיבט הרביעי – מצלמות איכותיות

המצלמות של נוקיה ידועות בקרב הלקוחות הקבועים. מתברר שלמרבית המצלמות יש מאפיינים מיוחדים, למשל:

  • מערך צילום משולש עם בינה מלאכותית שמאפשר להציל את התמונות שמצולמות עם תאורה לא מספקת
  • מערך צילום מרובע
  • מספר מצלמות קדמיות ואחוריות
  • מצלמה איכותיות

עד כאן המדריך שלנו שכולל את ההיבטים הטכניים הבולטים של טלפוני נוקיה, נתראה במדריך הבא.

סלולרי

 

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!

מאמרים נוספים שאולי תאהבו

קופת צדקה
כללי
מה החשיבות של קופת צדקה?

קופות הצדקה מוצבות בבתי כנסת, סופרים ובתי אב רבים. קיומן במרחבים שונים הוביל לסקרנות בקרב הציבור שביקש לדעת מה החשיבות של פריט זה? השמועה הגיעה

לכתבה »