מתנות לעובדים בבידוד שעובדים מהבית

במרץ האחרון העולם כפי שאנו מכירים אותו השתנה ללא היכר בעקבות מגפת הקורונה.

אחד התחומים בהם התרחשו השינויים המשמעותיים ביותר הוא ללא ספק שוק העבודה.

עובדים רבים מצאו את עצמם בבידוד, ממשיכים בעבודתם מהבית, ללא כל התנאים והאבזור שהיו זמינים להם במשרדי החברה שמעסיקה אותם.

מעסיקים רבים מחפשים פתרונות בניסיון להקל על העובדים שלהם.

אם גם אתם רוצים ללמוד כיצד תוכלו לסייע לעובדים שלכם לצלוח את התקופה הקשה הזו המדריך הבא נכתב בדיוק עבורכם.

 

גאדג'טים לשחרור סטרס

ללחץ יש השפעה הרסנית במגוון רחב של תחומים. לרוע המזל, בתקופה קשה זאת עובדים רבים מתמודדים עם שלל לחצים. לחץ יכול לפגוע בתפוקה של העובדים שלכם, ביכולת שלהם ואפילו בבריאות הנפשית והפיזית שלהם. מסיבה זאת מתנה שכל מטרתה היא שחרור לחצים במהלך יום העבודה תוכל להקל במעט על העובדים שלכם ולעזור להם להתמודד עם האתגרים הצפויים להם. העניקו לעובדים כדורי לחיצה, ספינרים או קוביות פידג'ט (Fidget Cube), כדי שהם ידעו שאתם חושבים על הצרכים שלהם.

 

עכבר למחשב

עובדים רבים אשר נכנסו לבידוד לא הספיקו להיערך מבעוד מועד לעבודה מהבית. לרבים מעובדים אלו אין חלל עבודה מתאים לרבות אביזרים בסיסיים כמו עכבר למחשב. העבודה על העכבר המובנה של המחשב הנייד יעילה הרבה פחות מאשר עבודה עם עכבר מחשב סטנדרטי. יתר על כן, עבודה על עכבר מובנה שכזה מעייפת ביותר ולא נוחה כלל. מסיבה זאת, אם אחד העובדים שלכם נכנס לבידוד וצפויה לו עבודה ממושכת מול מחשב מומלץ מאוד כי תדאגו לצייד אותו בהתאם. שלחו לו עכבר למחשב לעבודה נוחה ויעילה.

 

מצלמת אינטרנט – FULL HD 1080P

כניסה פתאומית לבידוד היא בהחלט חוויה לא נעימה שכן לפתע אי אפשר לעסוק בפעילויות השגרה היומיומית, לרבות ללכת לעבודה או לקנות מצרכים במכולת. כמו כן הבידוד עצמו מן האנשים שמקיפים את אדם ביום יום מעורר בקרב רבים מאיתנו תחושות לא נעימות. מסיבה זאת הענקת מתנה שתוכל לשמש את העובד המבודד הן לצרכי עבודה והן לשימוש בשעות הפנאי היא מתנה מוצלחת במיוחד. למשל העניקו לעובד שלכם מצלמת אינטרנט FULL HD. עם מצלמה כזאת העובד יוכל להשתתף באופן פעיל בישיבות משרדיות וכן להמשיך לתחזק את קשריו החברתיים והמשפחתיים.

 

אביזרי צילום לשעות הפנאי

העברת שעות על גבי שעות בחדר סגור עלולה להיות משמעממת לרבים מאיתנו. כדי למנוע מהעובד שלכם להיקלע לסיטואציה לא נעימה שכזאת כדאי לשקול לתת לעובד שלכם מתנה שתוכל לפתח את היצירתיות והדמיון שלו שכן עובד שמעביר את שעות הפנאי שלו בנעימים יוכל להתרכז טוב יותר, לעשות עבודה טובה יותר ובאופן כללי יהיה עובד מרוצה יותר. שקלו להעניק לעובדים שנמצאים בבידוד מוטות סלפי, עדשות למצלמות הטלפון הסלולרי ושלטי סלפי.

כדי למצוא כוד שלל רעיונות למתנות מגניבות לעובדים שלכם היכנסו לאתר מה באלי

 

.

ציוד למחשב

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שאולי תאהבו