5 סיבות לשימוש במשקפי מולטיפוקל

בחירה בשימוש עדשות מולטיפוקל אינה בחירה קלה.

לפני השימוש העדשות מולטיפוקל, נאלץ לקחת כמה דברים בחשבון.

האם המשקפיים מתאימות לצרכים שלנו, מה הסיכויים שנסתגל אליהן בקלות והאם זה מתאימים לנו.

 

בדיקה אצל אופטומטריסט 

קודם כל, על מנת להבין עם עדשות מולטיפוקל מתאימות לנו, נאלץ לבצע בדיקה אצל האופטומטריסט.

הבדיקה תתחלק לשני אופנים: בדיקה אובייקטיבית ובדיקה סובייקטיבית. הבדיקה האובייקטיבית מתבססת על כך שלא תהיה השתתפות מצד הנבדק, והבדיקה הסובייקטיבית תכלול בה שאלות רבות.

 

הבדיקה האובייקטיבית

הבדיקה האובייקטיבית תתבצע בעזרת מכשיר מיוחד. ייחוד הבדיקה הוא מכיוון שהבדיקה יכולה בטחון מצבים רבים של נקודות ראייה של התרחבות האישון. הבדיקה הזו קריטית חשובה ביותר למצבי לילה וראיית לילה. בלילה האישון מתקרב ולעיתים צרכי הראייה שלנו משתנים.

 

הבדיקה הסובייקטיבית

הבדיקה הסובייקטיבית מתבצעת על ידי שאלות. כך למעשה ניתן לתאם את התיקון הטוב ביותר שנדרש לעין שלנו.

 

איך לבחור את העדשות המתאימות לי

לכל לקוח יש צרכים שונים בהחלט כאשר הוא רוכש משקפיים, בעיקר אם מדובר בסוג מורכב כמו משקפי מולטיפוקל. לכל מטופל צריך להתאים את העדשות המתאימות לו ביותר, בהתאם לצרכי העיניים שלו. רצוי ואפילו מומלץ לבחור בעדשות של חברות מוכרות שעוסקות במשך שנים רבות בפיתוח של העדשות. אצלנו בחנות אופטיסטור תוכלו להיוועץ עם מיטב המומחים לבחירת זוג העדשה המתאימה לכם ביותר.

 

עדשות בהתאמה אישית

בכל תחום כמעט, יש סוג מסויים שמותאם ללקוח בהתאמה אישית, כך גם עם עדשות ראייה. עדשות בהתאמה אישית כוללות חבילה התאמה מיוחד לאותו לקוח במכשור שהוא הינו ייחודי. התאמה זו עשויה לקחת זמן רב יותר, אבל התוצאה לא תאכזב אתכם. זכרו שאחד מהדברים החשובים ביותר, הוא בריאות העיניים שלכם. בעזרת התאמה אישית תקבלו משקפיים שהותאמו במיוחד עבורכם. זאת יכולה להיות הבחירה הנכונה ביותר שתעשו עבור בריאות העיניים שלכם.

 

המסכים הדיגיטליים

בשנים האחרונות, הצורך במשקפיים עולה ועולה בעיקר בכל מה שקשור לראייה מקרוב. וכל זאת בזכות המסכים הדיגיטליים. המסכים הדיגיטליים הם אחד מהבעיות הכי קשות של המאה 21 בתחום בעיות ראייה וכאבים גופניים. העיניים שלנו נמצאות ברוב שעות היממה במאמץ מאוד אינטנסיבי, שמאמץ זה יכול להמשך אפילו יותר מ-10 שעות ביממה

המאמץ הזה עלול לגרום לנו לעייפות מוגברת, כאבים בצוואר, כבדות נוראית בעיניים ועוד תופעות לוואי. ההמלצה היא לעבור לעדשות מולטיפוקל וכך תוכלו לעזור לעיניים שלכם בשעות הארוכות אל מול המסכים. הוכח מחקרית שאנשים שעברו להשתמש בעדשות מולטיפוקל, לאחר התאמה כמובן, חוו שיפור משמעותי בעייפות העיניים שלכם במהלך היום.

 

לסיכום

בחירת עדשות מולטיפוקל עשויה להיות תהליך יחסית ארוך. כאשר בוחרים עדשות מולטיפוקל חייבים לוודא שעשינו את כל הבדיקות המתאימות. בדיקות מתאימות חשובות מאוד כי בריאות העיניים שלנו תלויה בהן. חשוב מאוד להיוועץ באנשים מומחים בתחום ולרכוש עדשות שהוכיחו את עצמן לאורח שנים. סבלנות מאוד משתלמת בבחירת העדשות ויכולה להיות גורלית. אז היו סבלניים בבדיקת העדשה המתאימה ביותר עבורכם. הסבלנות משתלמת. [i]

[i]

 

משקף

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!

מאמרים נוספים שאולי תאהבו