אבטחת מידע

בעלי עסקים וארגונים רבים מעוניינים להגן על המידע הרגיש אשר נמצא בשרתים השונים, וזאת על מנת להימנע מפריצה של האקרים אשר יקבלו גישה ישירה לנתונים רגישים. כיצד ניתן למנוע זאת? באמצעות אבטחת מידע.

אבטחת מידע

 

אבטחת מידע – כורח המציאות עבור עסקים רבים

 

אחד האיומים הגדולים ביותר איתם מתמודדים בעלי עסקים וארגונים שונים בעידן האינטרנטי הוא בהקשר של אבטחת המידע. למעשה, אנו עדים בשנים האחרונות לשורה ארוכה של מקרים בהם האקרים הצליחו לפרוץ למידע רגיש ולגנוב אותו, כמו גם לדרוש כופר של מאות מיליוני דולרים תמורתו. אבטחת מידע היא לא בגדר המלצה עבור עסקים וארגונים, אלא היא כורח המציאות הקיימת. לכן, ישנה חשיבות גדולה מאוד לרכישה של חבילה המותאמת לארגון ואשר כוללת את כל הפתרונות האפשריים וזאת על מנת להגן על המידע הרגיש והחשוב אשר נמצא במחשבי החברה. כאשר אנו מתכוונים לאבטחת מידע הכוונה היא לענף העוסק בהגנה מפני גישה, שימוש חשיפה וציתות העתקה או השמדה של מידע מאנשים אשר אינם מורשים לכך. מערכות המידע השונות המותקנות על מחשבים של ארגונים ובעלי עסקים רבים חשופים יום יום לשורה של איומים של האקרים אשר עלולים לבצע "גניבה" של המידע או אפילו למחוק אותו, ולכן מדובר בנזק אדיר הן לארגון והן לשמירה על פרטיותו. על כן, שירותי אבטחה מידע כוללים מספר רבדים כגון: אבטחה של המבנה בו נמצאות מערכות המחשב, אבטחה של מערכות החומרה והתוכנה, הצפנת מידע וסריקה וניקוי של איומים. לאבטחת מידע ישנם מספר עקרונות בסיסים אשר כוללים: הגנה מפני שינוי זדוני של המידע או השמדתו, הגבלת הגישה או החשיפה ושמירה על זמינות ויעילות הגישה אל המידע בכל זמן.

 

אבטחת מידע – באמצעות חברה מקצועית

 

מעוניינים לקבל את השירות של אבטחת מחברה מקצועית אשר לה וותק של שנים ארוכות בתחום?בינת עסקים מספקת מעטפת הגנת מידע בענן בהתאמה אישית לצורכי העסק שלכם: אנטי וירוס, אבטחת מידע, אבטחת גלישה, הגנה לדואר האלקטרוני, הצפנת מידע, סריקה וניקוי של איומים, חסימת אתרים חשודים ועוד. פתרונות אבטחת המידע אותה פיתחה בינת עסקים מספקים מענה יעיל למידע המצוי בענן, מגנים עליו מפני תוכנות זדוניות ומתקפות סייבר וכן תורמים לפרודוקטיביות הארגונית ומבטיחים המשכיות עסקית לאורך זמן ובצורה בטוחה ויעילה, נדבך חשוב ביותר בכל הקשור לאבטחת מידע וחלק מהותי ביותר בעבודה של אבטחת מידע. כמו כן, שירותי אבטחת המידע של בינה לעסקים כוללים פתרונות חדשניים הכוללים סריקת פגיעות חיצוניות ופנימיות, סריקה תקופתית וביצוע אלפי בדיקות סטטיות ודינמיות בנכסים הדיגיטליים של הארגון, זאת על מנת לגרום לנטרול של איומי סייבר שונים העלולים להשבית תהליכים עסקיים, כל זאת באמצעות צוות מומחים מהשורה הראשונה אשר לו ניסיון רב באבטחת מידע והתמודדות מול איומים.

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!

מאמרים נוספים שאולי תאהבו

אילו כלים ניתנים בקורס בישול
אוכל
אילו כלים ניתנים בקורס בישול

הבישול הוא אמנות שניתן לפתח ולשכלל לאורך השנים. בין אם מדובר בתחביב אישי או בקריירה מקצועית, רכישת ידע ומיומנויות בישול ברמה גבוהה דורשת השקעה בלמידה.

לכתבה »