3 כללים לרכישת וילונות לחדר שינה באינטרנט

הוילונות בחדר השינה הם פריט עיצובי חשוב ומהותי, שישפיע באופן ישיר על האווירה הכללית בחדר השינה שלכם, וכמובן על העיצוב הכולל השורר בחדר השינה. כיום, ניתן להזמין וילונות במגוון עצום של עיצובים דרך האינטרנט, אך על מנת לעשות זאת בצורה נכונה, מוטב שנכיר מספר כללים פשוטים טרם הרכישה.

חדר השינה שלנו הוא אחד מן החדרים החשובים ביותר בבית, והאווירה השוררת בו חשובה לא פחות מן האווירה בסלון ובחלל הכניסה לבית, שכן זה המקום שבו נסיים את היום שלנו ונתחיל אותו מחדש. לכן, נרצה שעיצוב החדר יהיה מרגיע, מזמין ואסתטי – הוילונות שנבחר לחדר השינה ישפיעו באופן ישיר על כל אחד מן המשתנים הללו, שכן הם פריט עיצובי אשר משפיע על האווירה בצורה מהותית.

 

מה אנחנו רואים דרך החלון?

מיקום החלון ומה שנמצא מעבר אליו הוא מאפיין מאוד חשוב שעלינו להתחשב בו, לפני שאנו מבצעים רכישה של וילונות לחדר השינה באינטרנט. עלינו להתחשב בכיוון שאליו פונה החלון – מזרח או מערב. כלומר, במידה והחלון שבחדר השינה שלנו פונה לכיוון מזרח, כנראה שהחדר יהיה מאוד מואר בשעות הבוקר – והדבר לא בהכרח מתאים לכולם.

יתרה מכך, לאנשים שאינם משכימי קום, אור השמש עלול להפריע מאוד לשנתם, ולכן מוטב שיבחרו בווילון עם יכולות החשכה והצללה גבוהות – או במילים אחרות, ווילון כהה במיוחד. לחילופין, אם החלון פונה לכיוון מערב, החדר יהיה מואר רק בשעות היום המאוחרות יותר, ועל כן מוטב שנבחר בווילון בהיר יחסית, שלא יחסום את אור היום הטבעי מלהיכנס לחדר, שכן נרצה חדר שינה מואר, נעים ומזמין.

 

כמה גדול החלון שלנו

מידות החלון הן גם מאפיין חשוב שעלינו לשים לב אליו, טרם רכישה של וילונות לחדר השינה באינטרנט. אנו ממליצים לכם למדוד באופן מדויק בעזרת סרט מדידה את מידות החלון שבחדר השינה שלכם, לאורך ולרוחב – ולהתאים את מידות הוילון שתזמינו כך שיכסה בסנטימטרים ספורים את מסגרת החלון כולו.

במידה והחלון בחדר השינה שלכם מגיע עד הרצפה, בחרו ווילון שמידותיו בהתאם, אך שימו לב שאורכו לא יהיה גדול מדי – וירחף סנטימטרים ספורים מעל הרצפה.

 

התאמת עיצוב הוילון לעיצוב החדר כולו

אנו ממליצים לכם לקחת בחשבון את קו העיצוב הכללי בחדר השינה, כאשר אתם ניגשים לבחור וילון עבור חדר השינה שלכם. הסיבה היא שהוילון שתבחרו צריך לבסוף להתכתב באופן הרמוני עם עיצוב חדר השינה הקיים, לדוגמא – אם עיצוב חדר השינה שלכם הוא עיצוב נקי ובצבעים בהירים, אנו ממליצים לכם להמשיך את הקו העיצובי השורר בחדר ולבחור וילון בצבע בהיר ונעים.

בנוסף, אם תרצו ״לשבור״ מעט את העיצוב החלק שקיים בחדר, תוכלו לבחור וילון עם דוגמא עיצובית מיוחדת, שיוסיף נופך עיצובי מודרני לחדר כולו.

3 כללים לרכישת וילונות לחדר שינה באינטרנט

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!

מאמרים נוספים שאולי תאהבו

עֵסֶק
עסקים
יתרונות של אוטומציה עסקית

לא מעט עסקים נדרשים להתאים את עצמם ולהפוך יעילים ותחרותיים יותר. אוטומציה עסקית, המשלבת טכנולוגיות חדשניות, הפכה לכלי מפתח המאפשר לעסקים לייעל תהליכים, לצמצם עלויות

לכתבה »
הכוח של שירותי מחשוב לעסקים
טכנולוגיה
הכוח של שירותי מחשוב לעסקים

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים מכל הגדלים מסתמכים במידה רבה על טכנולוגיה כדי לייעל את התפעול, לשפר את הפרודוקטיביות ולהישאר תחרותיים בתעשיות שלהם. היבט אחד

לכתבה »