4 סיבות להשתמש במדבקות אטומות למים

יש לפעמים שאלות, שפשוט נענות מתוך עצמן. בין אם מדובר בפריטים שהולכים איתם לגן, ציוד לטיולים, ולמעשה – כל פריט שמצריך תיוג וסימון מסוים צריך להיות אטום למים. האנושות נמצאת בשלב שאפשר לעמוד מול כל איתני הטבע, בטח כשמדובר בסימון החפצים שלנו. יש המון סיבות להשתמש במדבקות אטומות למים, ועל חלק מהן לא חשבתם בכלל

 

לחייל ולטייל

מי מכם שקורא את מאמר זה, אם שירתם בצבא, בטח היכרתם מישהו בטירונות שהיה ידוע כאחד שסובל מ"ידיים דביקות". גם בסדיר, גם בטיול בשבילי ישראל וגם מחוצה לה באסיה או דרום אמריקה, לציוד יש נטייה לנדוד ולהגיע למחוזות משונים ואנשים שאפילו לא דיברתם איתם. מדבקות עמידות במים לא יוכלו להישטף בקלות ובטח לא להתבהר עם הזמן, כך שאפילו גשם, נהר וים לא יסירו את התיוג שלכם!

 

לקטנטנים הלומדים

ילדים קטנים הם אושר, אך הם גם מקור לכל כך הרבה שאלות שנותרות ללא מענה כמו: "איך הגיע לך לעורף רוטב עגבניות?", "למה גזרת לעצמך את הפוני?!". "של מי הכלב הזה?" ועוד מיני תעלומות. באותה מידה, חפצים שונים נעלמים להם, נרטבים להם ומה לא.

מדבקות אטומות לים לא יישטפו בקלות בכלל, כך שגם אם ילדכם התרשל בזמן מילוי בקבוק המים בגן, נפל לו הבקבוק לשלולית או שנרטב התיק בגשם – אל חשש, עדיין כולם ידעו למי שייך הבקבוק, הקלמר או כל דבר אחר שנשטף.

 

שיישאר בחוץ!

גם אם שכחתם קערה, תיק או חלק מהצעצועים המסומנים בחוץ בזמן החורף – אין מה לדאוג. מדבקות אטומות למים לא יתקלפו מכמה טיפות גשם, כך שאפשר להרגיש בנוח עם לאחסן חפצים שונים במקום בבית שבו עלולים להתרטב קלות.

 

ניקוי בראש שקט

אם לא ידעתם, מדבקות אטומות למים לא יישטפו במדיח. הן עמידות למים וזה כולל גם מים חמים. ניתן לשטוף ולנקות אביזרים שונים בכיור, החלק מבקבוקים וכלה בצעצועים הדורשים חיטוי בקלות, בנוחות ובחוסר דאגה שמא יוסר תיוג השם מהן. אם נשתמש במדבקת שם על קערה כדי לסייע לילד עם ואצר המילים, אין צורך לדאוג שמא יוסר התיוג מהקערה. מדבקות אלו מיוצרות באופן כזה שיתאימו לשימושי הבית השונים.

 

זמן אמבטיה

גם צעצועי אמבטיה יעמדו בעומס הרטיבות. אם ברצונכם לעשות ביניהם סדר והפרדה בהתאם לשייכות לכל ילד או לתייג אותם בשם כדי ללמד אוצר מילים, עשו זאת בראש שקט. מדבקות אטומות למים מאשרות לכם לעשות סדר גם במה שנרטב על בסיס יומי.

 

מה מבטיח אטימות?

כל מה שעלייכם לעשות הוא לעקוב אחרי הוראות ההדבקה. רק אטימות מלאה בהדבקה בלי בועות אוויר וקימוטים יבטיחו את האטימות והעמידות נגד מים. רגע של ריכוז יבטיח לכם מדבקת תיוג שתישאר לזמן רב.

4 סיבות להשתמש במדבקות אטומות למים

 

תוכן עניינים
מעוניינים ליצור איתנו קשר? מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
אהבתם את המאמר? שתפו בקליק!

מאמרים נוספים שאולי תאהבו

מבחן פסיכומטרי
כללי
איך בנוי מבחן פסיכומטרי?

המבחן הפסיכומטרי הוא כלי מיון והערכה חשוב המשמש את מוסדות ההשכלה הגבוהה בישראל לצורך קבלת סטודנטים. המבחן נועד להעריך את הכישורים והיכולות הקוגניטיביות של המועמדים,

לכתבה »